Mücevher Hakkında Herşey...

Lusso Style

Lusso Style Mücevher Blogundan Merhaba! - Lusso Style | Mücevher Blogu | A Jewellery Blog

6 Temmuz 2012 Cuma

Lusso Style Mücevher Blogundan Merhaba!


Ben Feyza Ketenci

Mücevherlerin ışıltılı dünyasından sizlere sevgilerle merhaba diyorum.

2004 yılından beri bellibaşlı kuyum firmalarında ekspertiz, değerli taş eğitimi ve satın alma hizmetlerinde bulundum. Tabii ki dünyanın farklı ülkelerini görme ve lüks tüketim sektörünü tanıma fırsatı buldum. Bu gezme-görme zaman zaman vitrinlere yapışma tecrübelerinden sonra bilgilerimi, düşüncelerimi ve duygularımı özgürce    ifade edebilmek için  2012 yılı başında kurduğum Lusso Danışmanlık, Eğitim, Tic. ile yine aynı sektörde faaliyete devam ediyorum. Mesleği ile hobisini birleştirebilen şanslı azınlıktan olduğuma inanıyorum. 


Çalışma hayatım boyunca birçok kimseye eğitim verdim ve eğitimlere devam ediyorum. Şimdi belki de blogum sayesinde bilmediğim yerlerde, tanımadığım kişilere de bilgi ve tecrübelerimle yardımcı olabilirim.

Yani mücevher ve değerli taşlar ile ilgili her şey bu blogda olacak!

Tüm dünyadan mücevher trendleri, mücevher satın alma, ekspertiz, lüks mücevher markaları, mücevher kitapları, mücevher tarihi, büyük ustalar, nadide mücevherler  ve daha fazlası ...


Mücevher aşkı ile...

1 yorum:

  1. Merhaba :) Bloğunuzu çok tesadüfi bir şekilde buldum :) Çok da beğendim :) bloglarımızın açılış tarihi birbirine yakın,, ben sizden bir ay sonra açmışım.. Benim bloğum moda ağırlıklı ama benim de ilk postumun konusu mücevherdi ve Harry Winston'du :) Özel olsun istemiştim :) Bu blogda öğreniceiğimiz çok şey olduğunu düşünüyorum :)
    sellinismode.blogspot.com
    Sevgiler

    YanıtlayınSil

Yorumlarınızı bekliyorum:)
(Hesabınız yoksa anonim seçeneğini işaretleyin, aksi halde yorumlarınız ulaşmaz.)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...